100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

τα έργα μας

Προηγμένη διεθνής τεχνολογία παραγωγής και υψηλή ποιότητα

σχετικά με εμάς
_W2A2318

Ιδρύθηκε το 2014, η Topticom σημαίνει Top Optic Communication και αυτό είναι το όραμά μας που μας καθοδήγησε και μας ενέπνευσε από τότε που ιδρύθηκε. Μετά από γρήγορη ανάπτυξη άνω των 5 ετών, έχουμε βοηθήσει στη δημιουργία γρήγορου και ασφαλούς δικτύου σε όλο τον κόσμο παρέχοντας υψηλής ποιότητας και αξιόπιστο πομποδέκτη.
Προσφέρουμε ποικιλία συμβατών πομποδεκτών συμβατών με OEM, όπως 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT κ.λπ. Επικεντρωνόμαστε και παρακολουθούμε τις τεχνολογικές εξελίξεις, ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε τα πιο ενημερωμένα προϊόντα για να σας βοηθήσουμε να επιταχύνετε το μερίδιο αγοράς σας με στρατηγικά προϊόντα.

Δείτε περισσότερα